Denise Richards broni decyzji o dołączeniu do OnlyFans po tym, jak córka Sami Sheen dostała „luzu”

Charlie Sheen REAGUJE na konto OnlyFans córki

Denise Richards nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wspieranie córki Sami Sheen.

6 lipca Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills alum podzieliła się, dlaczego dołączyła Tylko fani— platforma usług subskrypcyjnych — kilka dni po tym, jak 18-letni Sami utworzył konto.

„Moja córka spotkała się z dużym sprzeciwem za otwarcie konta” – wyjaśniła w wywiadzie dla KTLA. „Słyszałem o OnlyFans, ale nie byłem uczony na czym Tylko fani było i kiedy zacząłem się o tym uczyć, naprawdę myślę, że twórcy witryny naprawdę wykorzystali to, co najlepsze z każdej platformy mediów społecznościowych i umieścili to w jednej witrynie. Jesteś właścicielem treści. Inne strony mogą sprzedawać Twoje treści”.

Denise dodała: „Wszyscy publikujemy zdjęcia ze sobą w strojach kąpielowych na Instagramie i niektórych innych witrynach, w których nie ma żadnej różnicy poza tobą właścicielem treści”.

51-letnia modelka ogłosiła, że ​​jest dołączanie do OnlyFans 23 czerwca, prosząc swoich obserwatorów, aby kliknęli connection w jej biografii, aby zobaczyć więcej treści.

Website link przyniósł jej ponad 1,4 miliona obserwujących na Instagramie bezpośrednio na jej konto OnlyFans, co pozwoliło subskrybentom przeglądać jej treści tylko za 25 USD miesięcznie lub 67,50 USD przez trzy miesiące.

Chociaż Denise nie spotkała się z dużą krytyką za dołączenie do platformy, jej córka Sami spotkała się z krytyką ze strony ojca Charlie Sheen, który powiedział w oświadczeniu do E! Aktualności 13 czerwca, “Nie toleruję tegoale ponieważ nie mogę temu zapobiec, namawiam ją, aby zachowała klasę,

» Przeczytaj cały artykuł