*HOT* 5-Piece Makeup Sponge Set Just $3.99 Shipped on Amazon

Gąbki do makijażu colorrul

Nie były zrobienie to u góry! UCIEKAJ DO Amazona!

Do wyczerpania zapasów pospiesz się do Amazonka gdzie możesz to zebrać Beakey 5-częściowy zestaw gąbek do makijażu za jedyne 3,99 USD, gdy przytniesz kupon cyfrowy 20% lub użyjesz kodu OMGM9HOJ i zdecyduj się na Subskrybuj i oszczędzaj! Pamiętaj, że kod jest ważny tylko w dniu A-Wielokrotne Powietrze opcja koloru.

Te gąbki do makijażu nie zawierają lateksu i są idealne do bezbłędnego mieszania korektora, podkładu, kremu BB i nie tylko! Ponadto mogą być używane na mokro i na sucho, w zależności od pożądanego wyglądu.

Zwróć uwagę, że ten przedmiot jest realizowany przez Amazon i sprzedawany przez Beakeyzewnętrzny sprzedawca, który uzyskał 100% pozytywnych opinii na podstawie 1101 recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Gąbek do makijażu nigdy za dużo…

tęczowe gąbki do makijażu

Beakey 5-częściowy zestaw gąbek do makijażu 9,99 USD (zwykle 10,99 USD)
Użyj kodu OMGM9HOJ (50% zniżki)
Zasubskrybuj i zaoszczędź (10-15% zniżki + bezpłatna dostawa)
Końcowy koszt wysyłki: 3,99 USD (10% zniżki) lub wysłany 3,49 USD (15% zniżki)!

2 gąbki do makijażu

Beakey 5-częściowy zestaw gąbek do makijażu $9.99
Przytnij kupon cyfrowy 20% zniżki
Zasubskrybuj i zaoszczędź (10-15% zniżki + bezpłatna dostawa)
Końcowy koszt wysyłki: 6,99 USD (10% zniżki) lub wysyłki 6,49 USD (15% zniżki)!

Te gąbki do makijażu zbierają znakomite recenzje…

Te gąbki do makijażu to dupes Authentic Attractiveness Blender. Są tak samo miękkie jak te prawdziwe. Nie wchłaniają dużo produktu, co jest ogromnym nie, gdy kupuję gąbki do makijażu. Zmęczyło mnie płacenie 20 dolarów za każdy Natural beauty Blender (używam 2 podczas codziennego nakładania makijażu). Używam ich na sucho, aby uzyskać pełne pokrycie, ale stają się większe, gdy są mokre. Myją się niesamowicie. Ponieważ nie wchłaniają dużej ilości produktu, bardzo łatwo je umyć. Do mycia używam tylko mydła w kostce Dr. Bronners (mięta pieprzowa) i wody. Doskonałość. 5 blenderów do makijażu za 50% mniej niż Authentic Magnificence Blender. Tak proszę!!


Szczerze, jestem naprawdę śmierdząca zadowolona z moich małych gąbek. Podwajają rozmiar, gdy tylko je zmoczysz, ale nie nasiąkają jak mój podkład, więc nic się nie marnuje. Płynnie nakłada mój makijaż i działa tak samo dobrze jak attractiveness blender, ale za ułamek ceny. Całkowicie warte tego. Widać, że zachowuje większy rozmiar, gdy jest suchy po użyciu, w porównaniu z niebieskim, którego jeszcze nie używałem.

Wypełnij swoją kosmetyczkę za mniej dzięki tym ofertom!