It’s Free Food Friday – Wendy’s, Sonic, Potbelly + More!

10 put up może zawierać linki partnerskie. Kliknij, aby przeczytać naszą Politykę ujawniania informacji. Kliknij, aby przeczytać naszą Politykę prywatności

To koniec tygodnia pracy i czas na świętowanie z DARMOWYM Foods Friday!

Darmowe jedzenie w piątki

Darmowy piątek z jedzeniem!

Oto nasza lista pysznych darmowych, darmowych z zakupem i darmowych ofert BOGO, które możesz zdobyć dzisiaj, więc złap znajomego na lunch (lub kolację)! Obowiązuje tylko w uczestniczących lokalizacjach. Najnowsze oferty będą na górze.

Darmowe chipsy i napoje w Firehouse Subs

Subskrybenci straży pożarnej:

Darmowe chipsy i napoje dla nauczycieli w Firehouse Subs z med. lub duży zakup sub do 26 czerwca.

Darmowa kanapka w Potbelly

Maciek:

Pobierz ich aplikację, a otrzymasz DARMOWĄ kanapkę! Po pobraniu i zarejestrowaniu gratis pojawi się w zakładce „korzyści” za około 15-20 minut. Pobierz w aplikacji na Android lub Iphone Teraz!

Red Bull Błoto

Dźwiękowy:

Członkowie programu Benefits: Otwórz swoją aplikację, aby otrzymać BEZPŁATNY średni Red Bull Slush przy dowolnym zakupie do 26 czerwca. Nie masz jeszcze aplikacji Sonic? Kliknij tutaj aby pobrać i zarejestrować się w Sonic Benefits!

Darmowy koktajl mleczny w Steak 'n Shake

Stek i Shake:

Zapisać się do Nagrody za stek i koktajle a otrzymasz DARMOWEGO koktajlu mlecznego! – mniam! Po rejestracji Twoja free of charge zostanie dodana do sekcji nagród w aplikacji.

Kanapka śniadaniowa Wendy?

Wendy:

BEZPŁATNA kanapka śniadaniowa do dowolnego zamówienia mobilnego do 7/2. Kliknij tutaj aby pobrać aplikację.

BOGO Free Footlongs w metrze

Metro:

Nadchodzi długi piątek! Kup 2 Footlongs i otrzymaj 1 Free of charge – nie potrzebujesz żadnego kodu, ponieważ zobaczysz ofertę w aplikacji Subway. Potrzebujesz aplikacji? Kliknij tutaj pobrać.

Frytki McDonalda

McDonald’s:

To FRY-Working day w McDonald’s – po prostu zamów i zapłać przez aplikację McDonald’s, aby otrzymać free of charge. Kup napój o wartości 1 USD z menu wartości i otrzymaj BEZPŁATNĄ średnią paczkę frytek. Inne dostępne tylko dzisiaj: BEZPŁATNE 20-częściowe bryłki BOGO i BEZPŁATNA mała mrożona cola lub fanta z KAŻDYM zakupem. Ogranicz 1 ofertę dowolnego rodzaju na wizytę. Wszystko znajdziesz w aplikacji. Jeśli nie masz jeszcze aplikacji, Kliknij tutaj do pobrania (otrzymasz BEZPŁATNIE duże zamówienie frytek!)

Dalej w górę… Nowa gra z natychmiastowymi wygranymi Starbucks

Dołączyłeś już do naszego Facebooka? Mamy ponad 18 000 członków, którzy dzielą się ofertami, przepisami i wskazówkami dotyczącymi stylu życia. Kliknij tutaj dołączyć i zacząć oszczędzać z nami już dziś.

Chcesz WIĘCEJ OFERTY? Kasy AMAZON Facebook Team gdzie publikujemy oferty i kody do 75% zniżki na produkty Amazon.

Chcesz zdobyć darmowe karty podarunkowe? Shopkick to aplikacja, która pozwala zdobywać karty „kopnięcia (punkty)” tylko za chodzenie po sklepie. Następnie możesz wymienić te punkty na darmowe karty podarunkowe. Sprawdź podświetlony hyperlink, aby dowiedzieć się więcej i już dziś zacznij zdobywać darmowe karty podarunkowe.

Jeśli lubisz robić zakupy on-line, sprawdź niektóre z naszych innych ofert zakupów on the net i kodów kuponów online. Wiele kodów zakupowych jest dostępnych tylko przez ograniczony czas, więc sprawdź je teraz!

Ludzie robią zakupy w sklepach z używanymi rzeczami z różnych powodów. Niektórzy ludzie mają napięty budżet i muszą wydłużyć swoje grosze tak bardzo, jak to możliwe, a niektórzy po prostu uwielbiają dreszczyk polowania! Zakupy w sklepach z używanymi rzeczami mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy, jednocześnie wyposażając dom i ubierając rodzinę. Sprawdź te wskazówki dotyczące sklepu z artykułami używanymi.

Czy wiesz, że jest mnóstwo kuponów i ofert, które możesz zdobyć co roku w swoje urodziny? Zapoznaj się z podsumowaniem urodzinowych prezentów dla królowej konsumentów, które przygotowaliśmy. Również jeśli kochasz oferty restauracyjne, księżniczka Rebekah publikuje nową listę w każdy piątek, więc upewnij się, że sprawdzasz nasz website i nasz Grupa Incredibly hot Deals więc nie tęsknisz za nimi.