Kto nosi krótkie spodenki? Spojrzenie na nasze ulubione stroje Hotpant dla mężczyzn

Zdjęcie: BrosNYC / BACKGRID United states of america

Jeśli zastanawiałeś się, jak stylowo walczyć z piekielną falą upałów, nie szukaj dalej niż Donald Glover. Wczoraj raper, który stał się showrunnerem, zdołał poćwiczyć, mimo że temperatura była rekordowo wysoka. Glover pojawił się na ulicach SoHo w monochromatycznym i minimalistycznym stylu z modą na ten sezon dla mężczyzn: krótkimi spodenkami. Chociaż Glover był w trybie treningu – na co wskazują spodenki do biegania Brooks, zegarek Apple Check out i trampki Saucony – 10 fantastyczny wygląd physical fitness przemawia za odkryciem męskich szortów.

Krótkie spodenki zostały po raz pierwszy wprowadzone dla mężczyzn i kobiet w latach 30. XX wieku i pozostały nieodzownym elementem męskiej garderoby na lato/exercise aż do lat 90. Po drodze chłopcy wydawali się zagubić przepis na krótsze, bardziej oddychające spodenki, ale na wiosnę/lato 2022 moda powraca z nogawką we wszystkich innych krótkich fasonach.

Wygląd Glovera to tylko jeden z wielu, który rozświetli net, więc pomyśleliśmy, że przedstawimy Ci również niektóre z naszych ulubionych krótkich krojów. Choć niewiele długości, te stylizacje nie są krótkie.

Zdjęcie: rollandryan na IG
Zdjęcie: ScotLouie na IG
Zdjęcie: casoperdido na IG
Zdjęcie: gregntore na IG
Zdjęcie: martaveousholliday na IG
Zdjęcie: swayveorigin na IG
Zdjęcie: NovaMen na IG
Zdjęcie: jasnybazar na IG
Zdjęcie: maurice__isaiah na IG