Kup 31 najlepszych nowości w tym sezonie

Szczęśliwej środy! Czas na cotygodniową ratę nowości. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, co tydzień przeszukuję wszystko od góry do dołu, aby znaleźć najlepsze ubrania od projektantów i najmodniejsze – z których wszystkie właśnie trafiły do ​​sklepów – abyś mogła być pierwszą z twoich przyjaciółek, która je założy. W końcu, jeśli zamierzasz coś kupić, dlaczego nie pokonać wszystkich innych?

Jeśli regularnie czytasz tę cotygodniową serię (tak jak ja), wiesz, że zwykle kieruje nią nasza starsza redaktorka ds. Rynku, Nicole Akhtarzad Eshaghpour. Kiedy jest na urlopie macierzyńskim, zrobię co w mojej mocy, żeby tymczasowo wypełnić jej bardzo duże buty, więc przejdźmy do tego.

Podobnie jak moja przyjaciółka i koleżanka Nicole, śledzę sekcje nowo przybyłych, jakby to była moja praca (i na szczęście tak jest), ponieważ wierzę, że to tam mieszkają najlepsze rzeczy – i gdzie masz największą szansę na znalezienie przyszłych przedmiotów, zanim się sprzedają . Ale może to być dość czasochłonne przedsięwzięcie dla każdego, kto nie jest tym zajęciem, więc jestem tutaj, aby zrobić to szybko i łatwo.

Latem (i sezonem wakacyjnym) w pełni, zgaduję, że prawdopodobnie jesteś na rynku zabawnych ubrań, które obejmują ciepłą i słoneczną pogodę, a także podstawowe ubrania do codziennego noszenia. Nowe sekcje przylotów sklep, Mango, Reformacja, a Nordstrom (by wymienić tylko kilka) ma dokładnie to, czego potrzebujesz. Ciesz się zakupami moich ulubionych poniżej i pamiętaj, aby zajrzeć ponownie w następną środę, ponieważ będzie więcej nowych przybyszów, skąd pochodzą.