Kupuj śliczne czerwone bikini w kratkę Kendall

Kendall Jenner przeżywa swoje najlepsze życie tego lata, ubrana w kilka uroczych strojów kąpielowych, wyjeżdżająca na wakacje, chodząca na wymyślne wesela i – ach tak –kręcenie sezonu 2 actuality present rodziny na Hulu. A jej najnowszy wygląd bikini nie zawodzi. Dwuczęściowy czerwony materiał w kratkę w najszykowniejszy sposób wygląda jak koc piknikowy:

Dzięki śledzeniu konta fanów na Instagramie @KendallJennerCloset, wiemy gdzie go kupić. Oto bikini Zoe od Fruity Booty, a w tej chwili niektóre rozmiary są nadal dostępne, więc biegnij, nie idź, aby odtworzyć ten second:

W innych wiadomościach Kendall Jenner modelka wydaje się spędzać weekend z jej chłopak Devin Bookerz którą niedawno wróciła po krótkim zerwaniu na początku tego lata.

„Ona i Devin są w pełni razem”, powiedział źródło bliskie Kendall MI! Aktualności 19 lipca. „Rozpracowali swoje problemy i zdecydowali, że chcą iść naprzód i być razem. Ruszyli dalej i idzie naprawdę dobrze. Ostatnio spędzali ze sobą dużo czasu, a Devin była jej randką na ślubie jej przyjaciółki Lauren w weekend w Napa.

Nawet gdy trafili na „nierówną łatkę”, powiedziało źródło MI! że „oboje mają nadzieję, że to zadziała”. Wyraźnie to zrobili.