Lampart Prostota – Krople Deszczu Szafiru

Subtelny major w panterkę z czarnymi dżinsami

Szczęśliwego Poniedziałku! Jak robiłeś? Przygotowuję się i planuję wkrótce moją podróż do United states of america! Dosłownie nie mogę się doczekać! To ostatni publish dotyczący stroju, który udostępniam tutaj w Wielkiej Brytanii, więc następny, który zobaczysz, będzie pochodził z Sunny America! Wiem, że przez cały czas będzie około 30 stopni Celsjusza, więc to będzie dla mnie doświadczenie, ha ha. Przynajmniej jest klimatyzacja!

Do tego wyglądu miałam na sobie Koszula Abercrombie & Fitch w panterkę którą kupiłem podczas ostatniej wyprzedaży, kiedy byłem tam w Ohio. To naprawdę pochlebne i ładne! Sparowałem to z moim Jegginsy American Eagle Blackktóry umieściłem Całkiem mały pasek do rzeczy wokół, żeby to związać. Na resztę stroju poszedłem z moim Brązowe sandały Stuart Weitzmanmój Plecak Louis Vuitton Palm Springsa niektóre Biżuteria Stokrotka (które zawsze noszę). Zawsze uwielbiam połączenie opalenizny, brązu, szarości i czerni!

Jeśli chodzi o nadruk zwierzęcy, powiedziałbym, że lampart jest moim ulubionym strojem! Nie przepadam już za naprawdę głośnym, odważnym wzorem w panterkę, ale bardziej subtelne, dojrzałe projekty są cudowne. To naprawdę ożywia prosty strój. Muszę też wspomnieć o tych butach, bo są cudowne! Mam je w sprzedaży w The Outnet i naprawdę je lubię! Zabieram je ze sobą na wakacje! W każdym razie daj mi znać, jak zawsze myślisz o tym stroju! Lorna xx.