Matilda Hardcover Book Tylko 6,99 USD na Amazon (zwykle 18 USD)

książka dla dzieci w twardej oprawie

Dodaj klasyczną książkę dla dzieci z Amazon na półkę z książkami dla dzieci!

Powiększ do Amazonka gdzie to? Książka w twardej oprawie Matylda jest w sprzedaży za jedyne 6,99 USD (zwykle 17,99 USD) – najniższa cena w historii!

Ta klasyczna historia Roalda Dahla opowiada o Matyldzie, młodej dziewczynie obdarzonej mocą telekinezy. Często jest niedoceniana przez rodziców i dorosłych w swoim życiu, ale w całej historii udowadnia, że ​​jest niezwykła na wiele sposobów. Ta książka zdobyła wiele nagród na całym świecie, a nawet jest wyborem dla nauczycieli Amazon!

„To była moja ulubiona książka dorastania – a teraz, kiedy uczę czwartej i piątej klasy, wprowadziłem ją jako obowiązkową lekturę. Z perspektywy nauczyciela oferuje wspaniałe opcje słownictwa, dobre możliwości myślenia dla dzieci i wywołuje u uczniów fantastyczne pragnienie, aby go przeczytać! Z perspektywy czytelnika jest to zabawne – z mnóstwem głośnych śmiechu momentów, z którymi mogą się odnosić zarówno dzieci, jak i dorośli. Dahl bawi się dziecięcym spojrzeniem na dorosłych wrogów i pokazuje, jak pokonywać ich inteligencją. Kocham to!”

dziecięca książka w twardej oprawie na biurku

Pamiętaj o tym książka dla dzieci jest zalecana dla klas od 3 do 7, ale recenzenci kupili tę książkę dla dzieci w wieku 5 lat. Byłoby TAK ZABAWNIE przeczytać tę książkę o Matildzie z dziećmi, a następnie cieszyć się adaptacją filmową z 1996 roku i wersją muzyczną Netflix z 2022 roku.

Sprawdź więcej ofert na książki, które niedawno udostępniliśmy:

Posiadasz Kindle? To są teraz najlepiej sprzedające się e-booki Kindle Unrestricted na Amazon!