Najlepsze nowości z Zary | Lipiec 2022

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Nie jest tajemnicą, że nasi redaktorzy naprawdę kochasz zakupy w Zarze i czy możesz nas winić? Ten sklep z modą jest godnym uwagi centrum, w którym można znaleźć jedne z najbardziej stylowych ubrań sezonu – często również w stosunkowo przystępnych cenach.

I chociaż marka może pochwalić się dość obszerną ofertą o każdej porze roku, odkryliśmy, że jednym z najlepszych sposobów na zapoznanie się ze świeżymi zapasami Zary na lato jest sekcja z nowościami – która jest pełna wszystkiego, od strukturalnych blezerów i przytulną dzianinę po system, wzorzyste komplety, buty na platformie i prawie każdy inny zestaw na ciepłą pogodę, o jakim tylko możesz marzyć.

Od ostrej metalicznej minitorebki po human body w kwiaty i zielone szorty, które są tak sportowe, jak modne, jest tak wiele świetnych stylów do robienia zakupów od lipcowego spadku nowości letnich Zary – z elementami, które mają na celu bezproblemowe podniesienie czyjaś szafa z bardziej dopracowanym i nowoczesnym akcentem. Przejrzyj kilka naszych ulubionych debiutów sprzedawcy mody.