Ogromna wyprzedaż J.Crew na 4 lipca: Zaoszczędź dodatkowe 60% zniżki na style z cenami zaczynającymi się od 3 USD

Ecomm, J.Crew 4 lipcaZałoga J

Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty również w tych cenach. Kupuj z E! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!.

Przez cały tydzień przynosiliśmy ci wszystkie najlepsze wyprzedaże i promocje 4 lipca że możesz robić zakupy już teraz. Jeśli chcesz, aby Twoja szafa była w pełni wyposażona we wszystkie najmodniejsze (i najwygodniejsze!) type na latomamy wyprzedaż 4 lipca, której na pewno nie chcesz przegapić.

J.Crew właśnie upuścił swój Wyprzedaż 4 lipca, znane również jako wydarzenie Pink, White and & Crew, a oferty są naprawdę oszałamiające. W tej chwili oferują do 75% zniżki na oryginalne ceny, podczas gdy produkty wyprzedażowe są dodatkowo 60% zniżki. Prawie wszystko, co nie jest wliczone w cenę, jest zniżka 25%. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kod GOFOURTH w kasie, aby otrzymać zniżkę.

Zastanawiasz się, co powinieneś robić 4 lipca w J.Crew? Znaleźliśmy Para kolczyków za 40 USD za jedyne 3 USD. Nie możesz się też pomylić z Para dżinsów za 130 USD za jedyne 16 USD. Zebraliśmy kilka naszych ulubionych ofert i stylów. Sprawdź je poniżej.

Najlepsze oferty z 4 lipca na imprezie J.Crew’s Crimson, White & Crew

J.Crew Płócienny Kapelusz Wiadro z Frędzlami

10 modny kapelusz wiadro występuje w trzech kolorach, z których wszystkie są już w sprzedaży. Możesz dodać jeden do swojej szafy za jedyne 14 USD.

» Przeczytaj cały artykuł