Ten peeling do stóp za 14 USD na Amazon zmienia zrogowaciałe stopy

Mam kilka cotygodniowych rytuałów, które uważam za święte: niedzielne poranne naleśniki z kawiarni na ulicy, 90-minutowe sesje potu – w każdą sobotę – w moim ulubionym miejscu treningowym w LA, środowe spacery po plaży z kilkoma bliskimi przyjaciele i wreszcie, co nie mniej ważne, przyglądając się naszemu współzałożycielowi i CCO, Hillary Kerr, cotygodniowy biuletyn.

Od najlepszych letnich książek, poprzez łatwe w użyciu przepisy na patelnie, aż po wyjątkowo wymagające rekomendacje produktów kosmetycznych, Cześć wszystkim z Hillary Kerr przynosi wskazówki, sugestie i od czasu do czasu porady, których naprawdę potrzebujesz. A ponieważ jestem obsesją na punkcie produktów redaktorem kosmetycznym, moje zainteresowanie jest zawsze *dodatkowo* wzbudzone, gdy Kerr zajmuje się tym drugim – zwłaszcza, gdy zachwala coś nieco niejasnego (np. wymiana pieniędzy.”

Tak, jesteśmy już od kilku miesięcy w sezonie sandałowym, ale jeśli twoje stopy wyglądają tak samo smutno i zgrzybiały jak moje, będziesz chciał czytać dalej. Ujawniam nie tylko produkt Świętego Graala, który dał Kerr kaliber „modelu stóp” już po jednym zabiegu, ale dołączam również garść dodatkowych produktów kosmetycznych, które zdobyły jej z trudem wywalczoną pieczęć aprobaty. Przewijaj dalej!